E-shop

 

.

.

.


Úvod »Autochladničky»Kompresorové

Autochladničky / Kompresorové

Hlavní skupinou našeho obchodu jsou autoledničky kompresorové a to od výrobce světově proslulých swingkompresorů, japonské firmy Sawafuji Electric Co.Ltd. (koncern HONDA), který vyrábí autoledničky/automrazničky ENGEL a dále od společnosti WAECO International svýrobky nesoucí stejné označení - WAECO. Obě firmy - WAECO i ENGEL na našem trhu zastupujeme a jsme v přímém spojení. Tímto se snažíme zajistit především rychlé dodávky zboží a poskytnout kvalitní servis všech produktů.

Pro vaši jednodušší orientaci jsou v našem obchodě jednotlivé značky a typy autoledniček členěny na kompresorové ENGEL boxy a kompresorové ENGEL vestavné, dále kompresorové WAECO boxy, WAECO vestavné kamiony a WAECO vestavné lodě, karavany, dále kompresorové IndelB boxy a kompresorové IndelB vestavné. U jednotlivých typů získáte informace a základní popis a rovněž přednosti a nedostatky, což jsou výhradně naše osobní zkušenosti a názory.
Magazín Trucker napsal


V této části bychom se rádi pozastavili a blíže Vás seznámili se světovou jedničkou v oblasti mobilního chlazení, japonskou společností Sawafuji Electric Co. Ltd.Austrálie a jejími autochladničkami nesoucí obchodní název ENGEL.

Před více jak 45 lety firma Sawafuji Electric Co. Ltd. (Japonsko) získala dokumentaci senzačního výrobku: Swingmotor.

Od počátku roku 1960 firma vyvinula, na základě této technologie, vysoce výkonnou a účinnou kompresorovou chladící jednotku. Zatímco spousta jiných výrobců mobilních chladniček a mrazniček používá jednotlivé komponenty od subdodavatelů z celého světa, firma Sawafuji Electric Co. Ltd. sama vyrábí a zdokonaluje své chladící jednotky po mnoho let. "Swing Kompresor" je záměrně konstruován tak, aby odolával rázům, otřesům, zrychlení 6g a pracoval v nejtěžších provozních podmínkách. Vyznačuje se schopností plného výkonu až do náklonu 60 stupňů.
Autochladničky/automrazničky ENGEL, vybavené těmito kompresory, se vyznačují především svou robustností, dlouhou životností a kvalitou, a to již více jak 45 let! To jsou důvody, proč ENGEL poskytuje jako jediný záruku 3 let. Chladničky ENGEL se začlenily do obchodu od Austrálie, přes Afriku, až do Evropy. Obzvláště v zemích, kde jsou na chladničky kladeny vysoké nároky, se těší vysoké vážnosti. Spolehlivost, robustní konstrukce, jakož i chladící výkon přesvědčily především. Tisíce chladniček, které byly vyprodukovány před 20 nebo před 30 lety stále ještě fungují a udržují nápoje a jídlo čerstvé nebo tyto produkty hluboce mrazí. Autochladnička ENGEL MT-45-D získala v roce 2006 na mezinárodním veletrhu užitkových vozidel AUTOTEC v Brně prestižní ocenění - AUTOTEC PRIX 2006 za "technicky dokonalý výrobek".

V sedmdesátých letech minulého století vznikla společnost WAECO a odrazovým můstkem byly právě japonské autoledničky ENGEL. Postupem času začíná společnost s výrobou a distribucí vlastních autoledniček, s využitím kompresoru Danfoss, kterého využívají i jiní výrobci mobilních chladniček. V současné době je WAECO součástí Dometic Group a stále patří k největším distributorům mobilních chladniček s výrobními závody v USA, Itálii, Polsku a Číně, kde je převážná část produkce vyráběna.


YTE3NjR